Przyczyny, diagnostyka, metody leczenia niepłodności Leczenie niepłodności

Nie jesteście sami

Problem niepłodności dotyka 1 na 10 par w wieku rozrodczym

Medycyna od X lat pracuje nad tym,by skutecznie pomagać leczyć niepłodność. Pierwszym krokiem jest określenie przyczyny trudności w zajściu w ciążę, kolejne to diagnostyka i dobranie metody wspomagania rozrodu.

Poniżej przeczytają Państwo o możliwych przyczynach, diagnostyce i zakresie metod leczenia niepłodności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami KrakOvi, którzy pomogą Państwu znaleźć przyczynę i otoczą specjalistyczną opieką by osiągnąć sukces na drodze do rodzicielstwa.

Przyczyny niepłodności u Kobiet i Mężczyzn

Poznaj przyczyny niepłodności

Niepłodność określa się, jako problemy z zajściem w ciążę przez okres co najmniej roku, pomimo regularnych prób oraz bez stosowania antykoncepcji.
Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, może wynikać czynników genetycznych lub nabytych. Wśród przyczyn niepłodności wyróżnia się m.in.:.

  • niedrożność jajowodów
  • zaburzenia jajeczkowania
  • endometriozę
  • nieprawidłowe parametry nasienia
  • niepłodność idiopatyczną (o niewyjaśnionym podłożu)

 

pierwsza-wizyta-jest-najwazniejsza

Umów się już teraz – czas gra istotną rolę

Pierwsza wizyta jest najważniejsza

Napotykając trudności w staraniach o dziecko, pojawia się potrzeba sprawdzenia czy “wszystko w porządku”.
Z pomocą przychodzą specjaliści odpowiadając na wszelkie pytania i planując diagnostykę, a później dobierając proces leczenia problemów z płodnością.

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA SKUTECZNOŚĆ LECZENIA

Metody leczenia niepłodności

Stosujemy najbezpieczniejsze i skuteczne metody leczenia niepłodności, o których mogą Państwo dowiedzieć się więcej z poniższych materiałów lub bezpośrednio kontaktując się z nami.

Metody leczenia niepłodności męskiej

Oferujemy wsparcie w diagnozie i leczeniu niepłodności męskiej.


Czytaj więcej
Dowiedz się wszystkiego o
In Vitro

Najbardziej zaawansowaną z metod stosowanych w leczeniu niepłodności jest procedura zapłodnienia pozaustrojowego – in-vitro, IVF-ET. In-vitro zostało po raz pierwszy zastosowane u ludzi w 1977 roku, zatem jest metodą sprawdzoną, bezpieczną, dającą największe szanse na zajście w ciążę i cały czas rozwijaną.


Czytaj więcej
badania-nasienia

Badania nasienia

Seminogram (sperminogram) jest badaniem pozwalającym ocenić jakość plemników i płodność mężczyzn. Jest jednym z niezbędnych badań jakie wykonuje się w procesie diagnostyki niepłodności.