Diagnostyka w leczeniu niepłodności Pierwsza wizyta

Przebieg pierwszej wizyty w krakovi

Napotykając trudności w staraniach o dziecko, pojawia się potrzeba sprawdzenia czy “wszystko w porządku”. Z pomocą przychodzą specjaliści odpowiadając na wszelkie pytania i planując diagnostykę, a później dobierając proces leczenia problemów z płodnością.

dlaczego-warto-zaufac-klinice-krakovi

Dlaczego warto zaufać klinice KrakOvi?

W Polsce istnieje kilkadziesiąt placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w różnym zakresie. Warto wybrać klinikę z kompleksową ofertą metod wspomagania płodności, w której pracują doświadczeni lekarze z dostępem do zaplecza diagnostycznego i laboratoryjnego na miejscu. Takim miejscem jest KrakOvi.
Nasi pacjenci mają tu możliwość konsultacji ze specjalistami z obszaru ginekologii, endokrynologii, urologii, andrologii, embriologii, diabetologii i innych.

Z punktu widzenia lekarza

lek. Krzysztof Mirocki KIEROWNIK ZESPOŁU LEKARSKIEGO KRAKOVI
Quote

Pierwsza wizyta jest jedną z najważniejszych, a podczas jej trwania musimy dowiedzieć się jak najwięcej o pacjentach, ich problemach i oczekiwaniach. Musimy się też zapoznać z dotychczas wykonanymi badaniami dodatkowymi. Drugim bardzo ważnym elementem jest badanie ginekologiczne wraz z przeprowadzonym USG. Informacje uzyskane z wywiadu i badania determinują zalecaną przez nas dalszą diagnostykę.

Rozmowa pozwala nam poznać dążenia pacjentów, ich wiedzę na temat płodności i niepłodności, wątpliwości co do dalszego postępowania. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy sposobem postępowania dającym realne szanse na zajście w ciążę jest jedynie procedura in-vitro. Metoda in-vitro tak jak inne metody wspomaganego rozrodu to procesy złożone i zdarza się, że pacjenci niepewnie podchodzą do ich założeń. Podczas pierwszej wizyty mamy szansę je rozwiać, rzucić światło na niejasności i zapewnić pacjentów o bezpieczeństwie tych metod.

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Rekomendujemy, by para wspólnie uczestniczyła w pierwszej wizycie. Jest to pomocne w zaplanowaniu kompleksowej diagnostyki.

Lekarz może zapytać Państwa o problemy związane z niepłodnością w rodzinie, choroby przewlekłe, zażywane leki, przebyte urazy, styl życia, dotychczas stosowane metody antykoncepcji czy regularność współżycia.

Na pierwszą konsultację w kierunku diagnostyki płodności pacjentka może przyjść w każdym dniu cyklu owulacyjnego.

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA SKUTECZNOŚĆ LECZENIA

Metody leczenia niepłodności

Stosujemy najbezpieczniejsze i skuteczne metody leczenia niepłodności, o których mogą Państwo dowiedzieć się więcej z poniższych materiałów lub bezpośrednio kontaktując się z nami.

Wsparcie na każdym etapie leczenia

Diagnoza, leczenie, opieka oraz wsparcie KrakOvi na każdym etapie kontaktu z pacjentami.


Czytaj więcej
Szeroki zakres badań uzupełniających

Oferujemy analitykę wspierającą oraz szeroki zakres usług uzupełniających nasze programy leczenia niepłodności.


Czytaj więcej
Nagłóweh H5

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Laudantium minima reiciendis autem obcaecati, mollitia earum consectetur perferendis accusamus doloremque! Vitae in quo quia laborum minus quos pariatur quas voluptatum suscipit!