Diagnostyka w leczeniu niepłodności Pierwsza wizyta

Przebieg pierwszej wizyty w krakovi

Napotykając trudności w staraniach o dziecko, pojawia się potrzeba sprawdzenia czy “wszystko w porządku”. Z pomocą przychodzą specjaliści odpowiadając na wszelkie pytania i planując diagnostykę, a później dobierając proces leczenia problemów z płodnością.

dlaczego-warto-zaufac-klinice-krakovi

Dlaczego warto zaufać klinice KrakOvi?

W Polsce istnieje kilkadziesiąt placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w różnym zakresie. Warto wybrać klinikę z kompleksową ofertą metod wspomagania płodności, w której pracują doświadczeni lekarze z dostępem do zaplecza diagnostycznego i laboratoryjnego na miejscu. Takim miejscem jest KrakOvi.
Nasi pacjenci mają tu możliwość konsultacji ze specjalistami z obszaru ginekologii, endokrynologii, urologii, andrologii, embriologii, diabetologii i innych.

Z punktu widzenia lekarza

dr Krzysztof Mirocki KIEROWNIK ZESPOŁU LEKARSKIEGO KRAKOVI
Quote

Pierwsza wizyta jest jedną z najważniejszych, a podczas jej trwania musimy dowiedzieć się jak najwięcej o pacjentach, ich problemach i oczekiwaniach. Musimy się też zapoznać z dotychczas wykonanymi badaniami dodatkowymi. Drugim bardzo ważnym elementem jest badanie ginekologiczne wraz z przeprowadzonym USG. Informacje uzyskane z wywiadu i badania determinują zalecaną przez nas dalszą diagnostykę.

Rozmowa pozwala nam poznać dążenia pacjentów, ich wiedzę na temat płodności i niepłodności, wątpliwości co do dalszego postępowania. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy sposobem postępowania dającym realne szanse na zajście w ciążę jest jedynie procedura in-vitro. Metoda in-vitro tak jak inne metody wspomaganego rozrodu to procesy złożone i zdarza się, że pacjenci niepewnie podchodzą do ich założeń. Podczas pierwszej wizyty mamy szansę je rozwiać, rzucić światło na niejasności i zapewnić pacjentów o bezpieczeństwie tych metod.

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Rekomendujemy, by para wspólnie uczestniczyła w pierwszej wizycie. Jest to pomocne w zaplanowaniu kompleksowej diagnostyki.

Lekarz może zapytać Państwa o problemy związane z niepłodnością w rodzinie, choroby przewlekłe, zażywane leki, przebyte urazy, styl życia, dotychczas stosowane metody antykoncepcji czy regularność współżycia.

Na pierwszą konsultację w kierunku diagnostyki płodności pacjentka może przyjść w każdym dniu cyklu owulacyjnego.

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA SKUTECZNOŚĆ LECZENIA

Metody leczenia niepłodności

Stosujemy najbezpieczniejsze i skuteczne metody leczenia niepłodności, o których mogą Państwo dowiedzieć się więcej z poniższych materiałów lub bezpośrednio kontaktując się z nami.

Wsparcie na każdym etapie leczenia

Diagnoza, leczenie, opieka oraz wsparcie KrakOvi na każdym etapie kontaktu z pacjentami.


Czytaj więcej
Szeroki zakres badań uzupełniających

Oferujemy analitykę wspierającą oraz szeroki zakres usług uzupełniających nasze programy leczenia niepłodności.


Czytaj więcej