DOŁĄCZ DO ZESPOŁU KRAKOVI

Rejestratorka/ Rejestrator medyczny

Czy chcesz pracować w miejscu gdzie liczy się holistyczne podejście do pacjenta i indywidualne podejście? Czy zależy Ci na zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta i zapewnieniu bezproblemowej obsługi pacjenta? Czy jesteś zorganizowana/y i zorientowana/y na szczegóły.  Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne? Cechy takie jak empatia, cierpliwość, umiejętność wychodzenia z trudnych sytuacji ze spokojem to Twoje cechy? Jeśli tak, to być może jest to szansa abyś dołączył/a do naszego zespołu!

Kilka słów o klinice:

KrakOvi tworzy zespół specjalistów z zakresu endokrynologii ginekologicznej, rozrodczości, ginekologii, andrologii i urologii. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem kobiecej i męskiej niepłodności. Jesteśmy pierwszym w Europie i jedynym w Polsce ośrodkiem oferującym pełną gamę terapii dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową. Ponad 16-letnie doświadczenie i wiedza, a także współpraca z klinikami z całego świata, pozwala nam zapewnić najskuteczniejsze i bezpieczne metody terapii.

Najważniejsze obowiązki:

  • Bieżąca obsługa spraw pacjentów, odbieranie telefonów, odpisywanie na wiadomości mailowe
  • Udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych przez KrakOVI oraz zasad jej funkcjonowania
  • Prawidłowe prowadzenie kalendarzy rejestracji, w razie konieczności informowanie pacjentów o zmianach w terminarzach pracy lekarzy
  • Wydawanie wyników badań
  • Wystawianie faktur, przyjmowanie i obsługa płatności za świadczone usługi medyczne
  • W razie potrzeby wykonywanie ogólnych obowiązków administracyjnych
  • Współpraca z innymi pracownikami kliniki, w szczególności z lekarzami i pielęgniarkami, w celu świadczenia najwyższej jakości usług
  • Dbanie i utrzymanie porządku w recepcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie- skończony kurs rejestratorka medyczna mile widziany
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z pacjentami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • pracę w systemie zmianowym w godzinach 7:30- 20:30
  • szkolenia i bieżące wsparcie w tematyce działania kliniki

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie interesujące prześlij nam swoje CV na adres mailowy kontakt@krakovi.med.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.